Продаж, 2 кімнатна квартира, Володимира Великого вул., Аквапарк, Львів, Франківський район
Продаж квартир у Львові Володимира Великого вул. Купити квартиру Франківський район - 44 м 2
Продаж 2-кімнатна квартира вул. Володимира Великого
Пропонуємо вашій увазі чудову двокімнатну квартиру площею 44 кв.м, розташовану у затишному Франківському районі Львова на вул. Володимира Великого, позаду Аквапарку.
Квартира знаходиться на першому поверсі п'ятиповерхового панельного будинку, що особливо зручно для сімей з маленькими дітьми або людей похилого віку – не потрібно щоразу піднімати коляску чи важкі сумки сходами.
Планування квартири дуже вдале: дві окремі житлові кімнати з приємним видом на зелений садок, що створює відчуття спокою та затишку. Окрема кухня повністю облаштована всією необхідною технікою та вбудованими меблями – можна заїжджати та одразу почувати себе як вдома. В коридорі зроблено гарну декоративну штукатурку, а по всій квартирі є необхідні меблі.
Для вашого спокою встановлено охоронну сигналізацію.
Розташування квартири – це окрема перевага. Поруч є все необхідне для комфортного життя: школи та дитячі садки, різноманітні маркети, продуктовий ринок та розважальні центри. Вся інфраструктура в пішій доступності, а сам Аквапарк – у двох кроках, що особливо сподобається родинам з дітьми.
Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, зручність та готове до проживання житло у доброму районі Львова.
Основні характеристики:
- Площа: 44 кв.м
- Кімнат: 2 окремі
- Поверх: 1/5
- Тип будинку: панель
- Стан: житловий, з меблями та технікою
-
- Поточний рейтинг: 0
- Всього голосів: 0
- 760 Переглядів
.png)